.

Telefonická a mailová komunikace s naší ordinací – prosíme o trpělivost

Vážení pacienti,

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci v souvislosti s onemocněním Covid – 19 jsme nuceni v ordinaci vyřizovat mnohonásobně více telefonických či mailových konzultací, než doposud. Může se stát, že se k nám do ordinace nebudete moci nějakou dobu dovolat – BUĎTE, PROSÍM, TRPĚLIVÍ a opakujte volání, naši zaměstnanci se v té době věnují pacientům, kteří se dovolali před Vámi.

Do ordinace nám můžete volat na 2 pevné linky či mobilní telefon https://www.medicina-centrum.cz/kontakty/ od 1.9.2020 pouze v našich ordinačních hodinách smluvně vymezených Vaší zdravotní pojišťovnou, tj:

DEN DOPOLEDNE ODPOLEDNE
PO 8 – 12 14 – 16
ÚT 8 – 12 13 – 15
ST 8 – 12 14 – 16
ČT 8 – 12 14 – 18
8 – 12

Ordinujeme samozřejmě mnohonásobně více, sestra Vám nabídne volné termíny.

 

Pokud jeden telefon nezvedáme, NEZNAMENÁ TO, ŽE NEPRACUJEME, ale vyřizujeme v té době jiný telefonický dotaz, nebo se věnujeme pacientům, kteří jsou u nás v ordinaci osobně. Navíc se u operátora často vyskytuje chyba, kdy obsazený telefon má vyzváněcí tón.

Zvažte, prosím, zda dotaz, který nám hodláte položit jsme kompetentní vyřídit – není to otázka pro hygienickou stanici – nová linka pro Covid dotazy je 1221, PSSZ, odbor sociálních dávek OÚ, firmy poskytující pečovatelskou službu, lékárnu..?

Upozorňujeme, že na zaslání mailového dotazu nejsme povinni reagovat okamžitě, či ten samý den, co dotaz zašlete. Primárně, prosím, komunikujte telefonicky. Maily zasílejte na adresu: sestra@medicina-centrum.cz, průběžně se budeme snažit Vaše dotazy vyřizovat, podle provozních možností a typu zaslaného dotazu.

Zdravotní pojišťovny mailovou komunikaci lékaře a pacienta v rámci veřejného zdravotního pojištění většinově nehradí, pokud s Vámi komunikujeme mailem, pracujeme většinou zcela nad rámec svých smluvních povinností.

 

DĚKUJEME VÁM ZA TRPĚLIVOST A PŘEJEME HODNĚ ZDRAVÍ!

Kolektiv Medicina Centrum, s. r. o.

 

PDF ke stažení ZDE

Author: Ethel Ludvíková

Share This Post On