Zájemci o očkování proti Covid-19 v naší ordinaci – nahlaste se, děláme seznamy.

Zájemci o očkování proti Covid-19 v naší ordinaci – nahlaste se, děláme seznamy.

Všechny věkové skupiny, všechny profese.

Očkovat chceme, všechny, co mají zájem. Děláme kompletní seznamy pacientů, kteří se chtějí očkovat u nás. Očkujeme v souladu s Metodickým pokynem MZČR pro plán provedení očkování v ČR.

Pište na mail sestra@medicina-centrum.cz (do předmětu napište OČKOVÁNÍ COVID, ZÁJEMCE, ROK NAROZENÍ. Do těla mailu jméno a příjmení.)
Můžete také poslat sms na mobil ordinace: 736 781 398.

PACIENTI NAD 65 LET (další věkové skupiny budou postupně přibývat) mají na vakcinaci nárok bez ohledu na diagnózy. Očkujeme též pacienty s chronickým onemocněním (spadající do kategorie upřednostnění dle Metodického pokynu MZČR pro plán provedení očkování).

Vybrat si vakcínu nebude možné ani u nás, ani v očkovacích centrech. Bližší informace ani závazný slib, kdy bude vakcín dostatek, nevíme.

Pokud se zaregistrujete do centrálního registru a pak se rozhodnete pro očkování u nás, budete si muset registraci v centrálním registru očkování zrušit sami, ve spolupráci s infolinkou MZdČR. Obráceně – tedy pokud se rozhodnete po registraci u nás registrovat se v centrálním registru – to bez problému půjde.

 

Aktualizované dílčí informace jsou na našem facebooku.

Dávejme na sebe pozor, respektujme pravidla, ať se nám život vrátí co nejdříve do normálu.

My děláme, co je v našich silách. Děkujeme za spolupráci.

PDF ke stažení: ZDE

Author: Ethel Ludvíková

Share This Post On